Milleks paigaldada Alarm?

Kindlasti olete vaadanud politseisaateid ja kuulanud hommikul raadiost varastatud autode kohta. Tihti langevad varaste ohvriks kas välismaise numbrimärgiga või siis ilma alarmsüsteemita sõidukid. Ükski turvaseade, ei välista teie auto ärandamist kuid maandab oluliselt riski. Tavaliselt kaasnevad alarmiga ka mõningad blokeeringud ning selleks, et neid eemaldad kulub aega, kuid seda aega ärandajatel ei ole.

Teine võimalus on ka, et teilt varastatakse autovõtmed koos alarmi puldiga, kuid seda juhtub tavaliselt kallimate autode ärandamisel. Paljud inimesed hoiavad oma autosid öösiti parklas ja mõtlevad kindlasti, et minu autot ei varastata, kuid selles ei maksa eriti kindel olla. Auto käivitamine ärandaja poolt, millel pole korralikult paigaldatud alarmsüsteemi, võtab samapalju aega kui teil endal.

Kindlasti tasuks kaaluda alarmsüsteemi vahetamist, kui olete just ostnud endale auto ning pole kaasa saanud teist alarmpulti või võtit. Parem investeerida alarmi kui osta oma auto ärandajate käest tagasi ning siis paigaldada alarm.

Tänu pikajalisele paigalduskogemusele leiame parima lahenduse teie autole, arvestades ka kliendi rahakotiga. Ükski alarm ei ole 100% kindel vahend auto varastamise vastu, kuid vähendab oluliselt riski ning annab teile südamerahu. Tõenäosus, et hommikul ärgates seisab teie neljarattaline sõber samas kohas, kus te ta õhtul jätsite, on kindlasti suurem.

alarmid