Meeldivalt jahe ja mugav

Teil endal ja Teie kaassõitjatel suureneb mugavustunne. Johnson aknakile peab kinni soojuskiirguse, väldib peegelduste tekkimist ning vähendab autosalongis ohtliku UV-kiirgust 99% ulatuses. Nii väheneb auto siseviimistluse pleekimine ning tagatakse Teie ja Teie lähedaste kaitse.

autoklaaside toonimine

Usaldusväärsus ja ohutus

Tänu tihedale nakkumisele aknaklaasi pinnaga kujutavad Llumar aknakiled täiendavat vahendit klaasikildude laialipaiskumise vältimiseks avarii ajal, kaitstes sellega reisijaid võimalike vigastuste eest. Toonitud klaas takistab ka võimalikel varastel nägemast autos olevaid esemeid. Aknakile tõttu võivad vargad isegi loobuda aknaklaasi lõhkumisest.

Professionaalne paigaldus

Llumar aknakilega kaasneb kvaliteetne teenindamine edasimüüja poolt, kellel on vajalikud teadmised ja kogemus ning kes aitab teha õige valiku just Teie auto iseärasusi arvestades. Edasimüüja abiga leiate õige variandi paljude hulgast.

Tugevus ja vastupidavus kriimustustele

Kõiki Llumar aknakilesid kaitseb kriimustuste eest vastupidav ja kõva kaitsekate CST . See kauakestev kaitsekiht garanteerib „kristallselge vaate“ paljude aastate jooksul, tagades kaitse juhuslike kriimustuste eest.

Pikaealisuse garantii

Parimad materjalid, kaasaegsed tootmismeetodid, kvaliteedikontroll ja tehasegarantii on parimaks tagatiseks Teie poolt tehtud valikule.

Suurepärane välisilme, soojuskiirguse ulatuslik tagasipeegeldamine, täiendav mugavustunne, suurendatud ohutus ja salongiviimistluse pleekimise vähendamine on väärtused, mis on iseloomulikud Llumar aknakilele.

Palume jälgida kehtivat seadusandlust, mis käsitleb autoklaaside lubatud toonimise lubatud määra.

Toonitud klaasid annavad Teie autole suurepärase välisilme, kuid kas teate, et Llumar aknakiled:

  • Kaitsevad Teid ka väljakannatamatu kuumuse eest
  • Vähendavad salongi siseviimistluse pleekimist
  • Suurendavad mugavustunnet
  • Tõstavad ohutustaset
  • Vähendavad soovimatuid peegeldusi

Llumar kiled takistavad ultraviolettkiirte läbivust 99%. Llumar kilede kasutamine kaitseb autosalongi pleekimise eest, nende kasutamisel on tagatud maksimaalne efektiivsus ja kaitse, nad on kogu kasutamisaja jooksul vastupidavad.

Llumar päikesekaitsekile kaitseb kuumuse, pimestava päikese ja kahjuliku UV-kiirguse eest. Tõrjub kuni 68% päikesesoojust.

Llumar tagab päikesepaistelise ilmaga meeldiva jaheda ruumi. Olenevalt kile tüübist ja toonist annab see teile privaatsuse, takistab päevasel ajal autosse või hoonesse sissevaadet. Samas annavad toonkiled teie autole kena välimuse.

TURVALISUS – Klaasi purunedes püsib klaas ühes tükis ja kildude tekitatud vigastuste risk on tunduvalt väiksem. Kaaskodanikel ei teki ahvatlust sinu autos või hoones olevaid