Milleks vahetada esiklaasi?

Kindlasti on vaja vahetada esiklaasi kui selles on pragu või praod, mis ületavad kojamehe piiri. Lihtsalt sellepärast, et tehnoülevaatust sellise klaasiga ei ole võimalik läbida. Samas hakkab päike, mis pragudest peegeldub Teid pimestama ning oht sattuda liiklusõnnetusse on suurem.

Kindlasti olete märganud seda, et ajapikku tekkivad Teie autoesiklaasile kriimustused ning väikesed kivitäkked. Nähtavus madala päiksega ning vihmase ilmaga on halvem. Klaasitootjad soovitavad klaasi vahetada kord aastas, tegelikult sõltub selle vajadus ikkagi Teist endast. Kui läbinähtavus halveneb ja te tunnete, et te peate end pingutama märkamaks kaasliiklejaid, võiks siiski kaaluda uue klaasi paigaldamist. Kindlasti tuleks koos klaasiga vahetada ka kojamehed lihtsalt selleks, et pikendad uue klaasi eluiga.

kui esiklaas on mõranenud

Tihti tekivad Teie klaasi praod lausa ise enesest. Paljud neist on tingitud kividest, mida leidub meie teedel ohtralt. Tihti võib-olla aga põhjuseid mitu. Iga auto vibreerib ning liigub. Pärast avariid on autokere pinges ning teie esiklaas võib praguneda iseenesest ning tagaklaas puruneda ka mitu kuud hiljem. Lisaks sellele mängivad rolli ka ilmastikutingimused. Vahest harva võivad süüdi olla valed paigaldusvõtted . Sellisel juhul hakkab klaasi vahelt vett nirisema. Kuid tänu pikaajalisele klaaside paigaldamisele ning kvaliteetsetele liimidele on see risk viidud miinimumini. Klaaside paigaldamisel kasutame kõrgkvaliteetseid liime firmalt Sika.

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid esiklaase madalate hindadega. Hea teenindus ning kõrge kvaliteet on oluline nii meile kui ka meie klientidele.